TWOJE ZDROWIE

Zadbaj o swoje zdrowie już teraz. Dla nas jest ono najważniejszym priorytetem.

NOWOCZESNOŚĆ

Inwestujemy w najnowszy sprzęt oraz w nowoczesne rozwiązania dające możliość prawidłowego leczenia.

PACJENCI

Najlepiej rozumiemy i oceniamy potrzeby Naszych pacjentów.

PROFESJONALNA OPIEKA MEDYCZNA W ZAKRESIE MEDYCYNY PRACY

CM Biovena świadczy kompleksowe usługi dla firm i osób fizycznych, wykonując wymagane prawem badania profilaktyczne pracowników w ciągu jednego dnia.

zadzwonić pod numer 22 722 38 29 lub 22 722 38 69  (do Pańśtwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 20.00 oraz w soboty od godziny 8.00 do 13.00),

przesłać skan skierowania na zlecone badania na adres: medycynapracy@biovena.com.pl

Uwaga: brak załączonego skierowania na badania nie pozwoli nam prawidłowo umówić konsultacji z właściwymi specjalistami.


Nasi specjaliści
z zakresu medycyny pracy zajmują się badaniem wpływu środowiska pracy na  zdrowie pracowników, diagnostyką  i leczeniem, a także wykonywaniem badań specjalistycznych dla określonych  grup zawodowych. Do obowiązków lekarza medycyny pracy  należy przeprowadzenie wywiadu zawodowego i wykonanie badania z orzeczeniem lekarskim o przeciwskazaniach lub wskazaniach do wykonywania pracy na określone stanowisko podczas przyjmowania do pracy.

Skierowanie na badanie wstępne możesz podbrać tutaj.


Badania okresowe
z zakresu medycyny pracy wykonywane są cyklicznie osobom, którym skończyła się ważność zaświadczenia dopuszczającego do pracy na wskazanym stanowisku.

Skierowanie na badanie okresowe możesz podbrać tutaj.


Badania kontrolne
z zakresu medycyny pracy wykonywane są u każdego pracownika, który był na zwolnieniu lekarskim dłużej niż 30 dni. Badania te mają na celu stwierdzenie braku przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku. Pracodawca nie może dopuścić do pracy pracownika bez aktualnego orzeczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku. Odpowiedzialność za dopuszczenie pracownika do pracy bez aktualnych badań lekarskich ciąży na pracodawcy, a nie na pracowniku.

Skierowanie na badanie kontrolne możesz podbrać tutaj.


Badania kontrolne
z zakresu medycyny pracy wykonywane są u pracownika, który posiadaja ważne orzeczenia lekarskie dopuszczające do pracy, ale zgłosiły pracodawcy pogorszenie stanu zdrowia, który uniemożliwia wykonanie dotychczasowej pracy. Na takie badania może pracownika wysłać także pracodawca w sytuacji kiedy podejrzewa pogorszenie stanu zdrowia pracownika, które według jego wiedzy może mieć wpływ na wykonywaną przez niego pracę.

Skierowanie na badanie kontrolne możesz podbrać tutaj.

Badania sanitarno-epidemiologiczne kierowane są do osób, które wykonują prace, będąc w ciągłym kontakcie z ludźmi, powodujące  niebezpieczeństwo przeniesienia drogą powietrzno-kropelkową  lub powietrzno-pyłową zakażenia na inne osoby. Badania tego typu są wykonywane przed podjęciem pracy, ponownym podjęciem pracy lub po przebyciu zakażenia czynnikiem chorobotwórczym.

Skierowanie na badanie sanitarno epidemiologiczne możesz podbrać tutaj.

NASI SPECJALIŚCI MEDYCYNY PRACY

 
Przychodnia Biovena - Ożarów Mazowiecki

lek. Małgorzata Knaś - Uberna

lek. Tomasz Dębski

lek. Izabela Igielska - Buczak

lek. Grzegorz Jahn

lek. Grzegorz Kempa

Biovena Milanówek
ul. Mickiewicza 1 05-822 Milanówek
tel./fax. 22 7249090
@ milanowek@biovena.com.pl
poniedziałek - piątek: 7:30 - 20:00
sobota: 8:00 - 12:00
Biovena Ożarów Mazowiecki
ul. Poznańska 127
05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 7223869 / 22 7223829
@ ozarow@biovena.com.pl
poniedziałek - piątek: 7:30 - 20:00
sobota: 8:00 - 13:00