Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grodzisku Mazowieckim przesłał podziękowania na ręce kierownictwa oraz personelu przychodni w Milanówku za profesjonalizm oraz współpracę  w zakresie objęcia nadzorem lekarskim i wykonanie szczepień przeciwko odrze osób narażonych na bezpośredni kontakt z osobą podejrzaną o zachorowanie na odrę.

CM BIOVENA w Ożarowie Mazowieckim zaprasza do nowo otwartej pracowni RTG. Pracownia mieści się w Ożarowie przy ul. Poznańskiej 127, czynna jest od pon. do pt. w godz. 8.00-20.00.
Badania wykonywane są na nowoczesnym, cyfrowym wielofunkcyjnym aparacie rentgenowskim marki Siemens, zapewniającym najwyższej jakości obrazowanie RTG oraz bezpieczeństwo pacjenta.

KLAUZULA INFORMACYJNA DANYCH OSOBOWYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2. ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO” informuje, iż:  

1) administratorem Twoich danych osobowych jest BIOVENA Sp. z o.o. z siedzibą w Milanówku przy ul. Mickiewicza 1

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołącza Dr n. med. Magdalena Góralska Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalista Chorób Wewnętrznych, kończąca szkolenie specjalizacyjne w zakresie Endokrynologii. Pracuje jako starszy asystent w Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego , w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha 1 A w Warszawie.

Konsultacje Diabetologiczne - lek. Grzegorz Jahn.

Zakres konsultacji w diagnostyce cukrzycy:
-choroba przewlekła, zaburzenia metaboliczne polegające na zaburzeniach w wydzielaniu insuliny lub nieprawidłowej reakcji organizmu na jej działanie, zaburzenie faz wydzielania insuliny
-diagnostyka stanów przedcukrzycowych i cukrzycy oraz ich leczenie
-okresowy nadzór diabetologiczny
-prowadzenie cukrzycy ciążowej w ramach podstawowej opieki diabetologicznej
-omawianie zaleceń dietetycznych

Informujemy, że od 7 stycznia 2017 roku nasze placówki czynne są także w soboty w godzinach od 8.00 do 13.00.

W tym czasie możecie Państwo skorzystać z usług lekarzy pracujących w placówkach a także z badań diagnostycznych oraz rehabilitacji.

Konsultacje oraz usługi w tych dniach udzielane są wyłącznie odpłatnie lub w oparciu o prywatne ubezpieczenia zdrowotne lub pakiety medyczne współpracujących z nami firm. Pacjenci POZ zapisani do naszych placówek chcący bezpłatnie skorzystać z porady lekarza korzystają jak dotychczas z usług Nocnej

Miło nam poinformować, że w naszych placówkach konsultacje z zakresu chirurgi naczyniowej rozpoczął Prof. dr hab. med. Jacek Szmidt.

Specjalizacje: chirurgia naczyniowa, angiologia, chirurgia ogólna, transplantologia.

Konsultacje szczególnie z zakresu chorób naczyniowych m.in.: niedokrwienie kończyn dolnych objawiające się bólem mięśni, najczęściej łydek, zmuszającym do zatrzymania (tzw. chromanie przestankowe), tętniaki aorty i innych tętnic, zespół uciskowy pnia trzewnego itp. Również możliwe konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej i transplantologii.

Biovena Milanówek
ul. Mickiewicza 1 05-822 Milanówek
tel./fax. 22 7249090
@ milanowek@biovena.com.pl
poniedziałek - piątek: 7:30 - 20:00
sobota: 8:00 - 12:00
Biovena Ożarów Mazowiecki
ul. Poznańska 127
05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 7223869 / 22 7223829
@ ozarow@biovena.com.pl
poniedziałek - piątek: 7:30 - 20:00
sobota: 8:00 - 13:00